Політика конфіденційності для мобільного додатку атлас для 5 класу з Пізнаємо природу

Ця Політика конфіденційності регулює порядок збору, використання, зберігання та розкриття інформації, отриманої від користувачів мобільного додатку Атлас для 5 класу з історії (“Додаток”) ПрАТ “Інститут передових технологій”.

Збір та використання особистої інформації
Ми не збираємо жодної особистої інформації від користувачів Додатку.

Збір та використання інформації неособистого характеру
Ми можемо збирати неперсональну інформацію про користувачів, коли вони взаємодіють з нашим Додатком. Неперсональна інформація може включати назву пристрою, тип пристрою, операційну систему, мовні уподобання та іншу технічну інформацію про пристрій користувача. Ця інформація збирається виключно з метою покращення нашого Додатку та забезпечення кращого користувацького досвіду.

Обмін інформацією
Ми не передаємо будь-яку особисту або неособисту інформацію, зібрану через Додаток, третім особам.

Безпека
Ми вживаємо розумних заходів для захисту інформації, зібраної через Додаток, від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни або знищення.

Зміни до цієї Політики конфіденційності
Ми залишаємо за собою право змінювати цю Політику конфіденційності в будь-який час. Ми рекомендуємо користувачам часто перевіряти цю сторінку на предмет будь-яких змін. Продовження використання Вами Додатку після внесення будь-яких змін до цієї Політики конфіденційності буде означати Вашу згоду з такими змінами.

Зв’язатися з нами
Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].

Використовуючи Додаток, ви підтверджуєте, що прочитали цю Політику конфіденційності та погоджуєтеся з її умовами. Якщо ви не згодні з цією Політикою конфіденційності, будь ласка, не використовуйте Додаток.