Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності регулює збір, використання, зберігання та розкриття інформації, що отримана від користувачів мобільного додатку “Атлас з географії для 11 класу” (“Додаток”) власності ПрАТ “Інститут передових технологій”.

Збір та використання особистої інформації

Ми не збираємо жодної особистої інформації від користувачів Додатка.

Збір та використання інформації неособистого характеру

Ми можемо збирати неперсональну інформацію про користувачів, таку як назва пристрою, тип пристрою, операційна система, мовні уподобання та інша технічна інформація про пристрій користувача. Ця інформація збирається для поліпшення функціональності Додатка та забезпечення кращого користувацького досвіду.

Обмін інформацією

Ми не передаємо будь-яку особисту чи неособисту інформацію, зібрану через Додаток, третім особам.

Безпека

Ми застосовуємо розумні заходи для захисту інформації, зібраної через Додаток, від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни або знищення.

Зміни до цієї Політики конфіденційності

Ми можемо час від часу змінювати цю Політику конфіденційності. Рекомендується користувачам періодично перевіряти цю сторінку для отримання оновлень. Продовження використання Додатка після внесення змін означатиме згоду з такими змінами.

Зв’язок з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою [email protected]. Використанням Додатка ви підтверджуєте, що ознайомилися з цією Політикою конфіденційності та приймаєте її умови. Якщо ви не згодні з цією Політикою конфіденційності, будь ласка, не використовуйте Додаток.